Radi vám pomôžeme +421 918 878 852
Späť na montáže

Elektrikári (byty, domy) – Albstadt

Na projekt elektroinštalácie bytov, domov, kancelárií hľadáme dvojice elektrikárov. Nástup na projekt je od 02/2022 Projekt je plánovaný do 9/2022. Nemecký jazyk musí mať min. 1 z dvojice. Sadzba je od 22€/h

Lokalita
Nemecko - Albstadt
Naplánovať cestu
Začiatok
02/2022
Zárobok
od 4.600 € / mesiac

Vaše výhody

  • Možnosť zálohy po zapracovaní
  • Nadväzujúce projekty počas celého roka
  • Pomoc pri vypisovaní tlačív pre úrady
  • Podpora pri komunikácii s úradmi
  • Pomoc pri zabezpečení ubytovania

Najčastejšie otázky

Montážne zákazky sú dostupné len živnostníkom s aktívnym živnostenským oprávnením, vzdelaním alebo preukázateľnou praxou v odbore. Na zákazke pracujete ako samostatný subdodávateľ a nie ako zamestnanec.

V prípade otázok ohľadom živnosti, jej založenia, alebo obnovenia nás kontaktujte.

Výška celkového zárobku na konkrétnom projekte je podmienená rozsahom zákazky a jej trvaním. V ponuke prevažujú dlhodobé projekty, ktoré v prípade spokojnosti na seba nadväzujú, takže viete pracovať počas celého roka. Odmena sa vypláca každý mesiac prevodom na bankový účet. Na výpočet orientačného zárobku slúži kalkulačka zárobku.

Spravidla sa pracuje na stavbách v intervaloch 2-4 týždne, prípadne viac a následne máte plánované voľno. Tento interval je zapracovaný v osobnom plánovaní a vždy prebehne s dostatočným časovým predstihom. Uistite sa, aby ste na dohodnuté obdobie zotrvali na zákazke. Zahraničný zadávatelia si veľmi cenia spoľahlivosť.

Pred začatím zákazky zabezpečí Jurling podpora ubytovanie tak, aby bolo blízko projektu s nízkou cenou a v primeranom štandarde. Ubytovanie si hradí každý pracovník individuálne. Cena ubytovania sa pohybuje približne od 15 do 20€ za noc v závislosti od oblasti, štandardu a dĺžky prenájmu. Samozrejme si každý pracovník môže ubytovanie vybrať samostatne a nie je viazaný ponukou Jurling.

Montážny projekt bol úspešne obsadený

Vyberte si z aktuálne dostupných montáži, alebo sa zaregistrujte.

Aktuálne montáže (6) Zaregistrovať