Radi vám pomôžeme Po.-Pi.(8:00-18:00)
Späť na montáže

Elektrikári, montážnici (fotovoltaika) – Augsburg

Zákazka pre montážnikov na fotovoltaiku (montáž rámovej konštrukcie, montáž modulov, prestavba elektromerových skríň, atď.) Fotovoltaické elektrárne na kľúč pre rodinné domy, haly a iné stavby. Trvanie projektu cca 10 mesiacov. Nemecký jazyk - 1 z 2. Sadzba od 5.000€/mesiac

Lokalita
Nemecko - Augsburg
Naplánovať cestu
Začiatok
01/2024
Zárobok
od 5.000€ / mesiac

Vaše výhody

  • Možnosť zálohy po zapracovaní
  • Nadväzujúce projekty počas celého roka
  • Pomoc pri vypisovaní tlačív pre úrady
  • Podpora pri komunikácii s úradmi
  • Pomoc pri zabezpečení ubytovania

Najčastejšie otázky

Montážne zákazky sú dostupné len živnostníkom s aktívnym živnostenským oprávnením, vzdelaním alebo preukázateľnou praxou v odbore. Na zákazke pracujete ako samostatný subdodávateľ a nie ako zamestnanec.

V prípade otázok ohľadom živnosti, jej založenia, alebo obnovenia nás kontaktujte.

Výška celkového zárobku na konkrétnom projekte je podmienená rozsahom zákazky a jej trvaním. V ponuke prevažujú dlhodobé projekty, ktoré v prípade spokojnosti na seba nadväzujú, takže viete pracovať počas celého roka. Odmena sa vypláca každý mesiac prevodom na bankový účet. Na výpočet orientačného zárobku slúži kalkulačka zárobku.

Spravidla sa pracuje na stavbách v intervaloch 2-4 týždne, prípadne viac a následne máte plánované voľno. Tento interval je zapracovaný v osobnom plánovaní a vždy prebehne s dostatočným časovým predstihom. Uistite sa, aby ste na dohodnuté obdobie zotrvali na zákazke. Zahraničný zadávatelia si veľmi cenia spoľahlivosť.

Pred začatím zákazky zabezpečí Jurling podpora ubytovanie tak, aby bolo blízko projektu s nízkou cenou a v primeranom štandarde. Ubytovanie si hradí každý pracovník individuálne. Cena ubytovania sa pohybuje približne od 15 do 20€ za noc v závislosti od oblasti, štandardu a dĺžky prenájmu. Samozrejme si každý pracovník môže ubytovanie vybrať samostatne a nie je viazaný ponukou Jurling.

Rýchla registrácia

Vyplňte nezáväzný formulár a my vás budeme kontaktovať ohľadom nástupu.

Potrebné vyplniť
Potrebné vyplniť
Potrebné vyplniť
Potrebné vyplniť

Stránka je chránená pomocou Google reCaptcha. Ochrana osobných údajovpodmienky služby.